Jesteś tutaj:

Aktualności

Zapraszamy mieszkańców naszego regionu na widowisko plenerowe „Dynowskie Sobótki: zmowa wody i ognia dla miłości”, które rozpocznie się o godz. 20.30 przy ul. Sanowej w Dynowie/Zakole Sanu.
więcej
21 czerwca 2017 r. (tj. środa) w godz. 9:00-15:00 w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie (budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, IV piętro, pok. 416) odbędą się konsultacje dotyczące propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w przyszłorocznych wyborach samorządowych.
więcej
W związku z zamiarem przygotowania postępowania zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) w celu zawarcia umowy na dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2017/2018, prosimy rodziców/prawnych opiekunów dzieci i uczniów niepełnosprawnych korzystających bądź zamierzających korzystać z dowozu organizowanego przez Gminę Dynów o składanie wniosków o zabezpieczenie dowozu.
więcej
Obrazek
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o naborze wniosków o przyznanie pomocy w ramach operacji typu „Modernizacja Gospodarstw Rolnych" finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
więcej