bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda
Referaty i stanowiska
Stanowisko/
Imię i nazwisko
Nr telefonu e-mail
Wójt Gminy
Wojciech Piech
17 23 00 114 wojt@dynow.regiony.pl
Sekretarz
Zofia Kalawska
17 23 00 115 sekretarz@dynow.regiony.pl
Skarbnik
Wojciech Cymbalista
17 23 00 118 skarbnik@dynow.regiony.pl

Referat Finansowy

Kierownik Referatu- Skarbnik Gminy
Wojciech Cymbalista
17 23 00 118 cymbalista@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Bożena Borkowska
17 23 00 119 borkowska@gminadynow.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Agnieszka Dudek
17 23 00 119 dudek@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Danuta Wandas
17 23 00 119 wandas@dynow.regiony.pl
Płace
Inspektor Beata Pończocha
17 23 00 117 beata.ponczocha@gminadynow.pl
Obsługa Kasowa
Inspektor Joanna Lichota
17 23 00 112 j.lichota@dynow.regiony.pl
Podatki i Opłaty Lokalne
Inspektor Adam Ostafiński
17 23 00 110 podatki@dynow.regiony.pl
Podatki i Opłaty Lokalne
Inspektor Justyna Bieńko
17 23 00 110 podatki@dynow.regiony.pl
Księgowość Podatkowa
Inspektor Maria Twardak
17 230 01 17 maria.twardak@dynow.regiony.pl
Referat Organizacyjny
Kierownik Referatu – Sekretarz Gminy
Zofia Kalawska
 17 23 00 115 kalawska@dynow.regiony.pl
Kadry
Inspektor Elżbieta Cymbalista
17 23 00 122 kadry@dynow.regiony.pl
Ewidencja Ludności
Inspektor Joanna Sieńko
17 23 00 113 ewidencja@dynow.regiony.pl
Obsługa Rady Gminy, Przeciwdziałanie Uzależnieniom
i Obsługa Sekretariatu

Inspektor Agata Pyra
17 23 00 114 rada@dynow.regiony.pl
Administracja Systemów Informatycznych i Informacji Niejawnych
Inspektor Stanisław Baran
17 23 00 127 baran@dynow.regiony.pl
Wojskowa Obrona Cywilna i Archiwum
Inspektor Jacek Sowa
17 23 00 107 sowa@dynow.regiony.pl
Administracyjna Obsługa Klienta
Pomoc administracyjna Karolina Chromiak
17 23 00 102   proton@dynow.regiony.pl

biuro@dynow.regiony.pl

Referat Oświaty
Kierownik Referatu
Danuta Błotnicka
17 23 00 129 szkoly@dynow.regiony.pl
Główny Księgowy Szkół
Maria Pyrda
17 23 00 130 maria.pyrda@gminadynow.pl
Księgowość Szkół
Inspektor Anna Gierula
17 23 00 130
Kadry Oświaty
Inspektor Elżbieta Cymbalista
17 23 00 122 kadry@dynow.regiony.pl
Płace
Inspektor Marta Chrobak
17 23 00 122 marta.chrobak@dynow.regiony.pl
Obsługa Kasowa/Oświata
Inspektor Danuta Fara
17 23 00 129 fara@gminadynow.pl
Referat Inwestycji  Infrastruktury Komunalnej, Promocji i Funduszy Pomocowych
Kierownik Referatu
Adam Kiełbasa
17 23 00 125 przetargi@dynow.regiony.pl
Ochrona Środowiska
Inspektor Mariola Kaszycka
17 23 00 123 m.kaszycka@dynow.regiony.pl
Stanowisko ds. planowania przestrzennego i inwestycji

Inspektor Anna Błońska

17 23 00 123 blonska@dynow.regiony.pl
Drogi
Inspektor Dawid Kocyło
17 23 00 120
Mienie Komunalne i Gospodarka Gruntami
Inspektor Piotr Potoczny
17 23 00 120 potoczny@dynow.regiony.pl
Fundusze i Promocja Gminy
Inspektor Katarzyna Błońska-Mnich
17 23 00 125 fundusze@dynow.regiony.pl
Remonty i Zamówienia Publiczne
Inspektor Adam Kiełbasa
17 23 00 125 przetargi@dynow.regiony.pl
Gospodarka Komunalna
Kierownik Działy Obsługi Technicznej

Witold Bubenko

17 23 00 128
Obsługa Techniczna i Gospodarcza
Wiesław Galej
17 23 00 128 galej@dynow.regiony.pl
Gminna Biblioteka Publiczna
Dyrektor
Mariola Kaczor
17 23 00 111 gbp@dynow.regiony.pl
Wytworzył admin
Data wytworzenia 20 października 2020
Opublikował w BIP admin
Data opublikowania 20 października 2020
Data ostatniej aktualizacji 26 stycznia 2023
Liczba wyświetleń 3 253 views