- Urząd Gminy Dynów - https://gminadynow.pl -

Referaty i stanowiska pracy

Referaty i stanowiska
Stanowisko/
Imię i nazwisko
Nr telefonu e-mail
Wójt Gminy
Wojciech Piech
17 230 01 14 wojt@dynow.regiony.pl
Sekretarz
Zofia Kalawska
17 230 01 15 sekretarz@dynow.regiony.pl
Skarbnik
Wojciech Cymbalista
17 230 01 18 skarbnik@dynow.regiony.pl

Referat Finansowy

Kierownik Referatu Skarbnik Gminy
Wojciech Cymbalista
17 230 01 18 cymbalista@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Bożena Borkowska
17 230 01 19 borkowska@gminadynow.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Agnieszka Dudek
17 230 01 19 dudek@dynow.regiony.pl
Księgowość Budżetowa
Inspektor Danuta Wandas
17 230 01 19 wandas@dynow.regiony.pl
Płace
Inspektor Beata Pończocha
17 230 01 17 beata.ponczocha@gminadynow.pl
Obsługa Kasowa
Inspektor Joanna Lichota
17 230 01 12 j.lichota@dynow.regiony.pl

Referat Podatkowy

Kierownik Referatu
Adam Ostafiński
17 230 01 10 podatki@dynow.regiony.pl
Podatki i Opłaty Lokalne
Inspektor Justyna Bieńko
17 230 01 10 podatki@dynow.regiony.pl
Księgowość Podatkowa
Inspektor Maria Twardak
17 230 01 17 maria.twardak@dynow.regiony.pl
Administracyjna Obsługa Klienta
Pomoc administracyjna Karolina Chromiak
17 230 01 02 proton@dynow.regiony.pl
Gospodarka Odpadami
Inspektor Anna Gierula
17 230 01 02 biuro@dynow.regiony.pl
Referat Organizacyjny
Kierownik Referatu
Kadry
Inspektor Elżbieta Cymbalista
17 230 01 22 kadry@dynow.regiony.pl
Ewidencja Ludności
Inspektor Joanna Sieńko
17 230 01 13 ewidencja@dynow.regiony.pl
Obsługa Rady Gminy, Przeciwdziałanie Uzależnieniom
i Obsługa Sekretariatu

Inspektor Agata Pyra
17 230 01 14 rada@dynow.regiony.pl
Administracja Systemów Informatycznych i Informacji Niejawnych
Inspektor Stanisław Baran
17 230 01 27 baran@dynow.regiony.pl
Wojskowa Obrona Cywilna i Archiwum
Inspektor Jacek Sowa
17 230 01 07 sowa@dynow.regiony.pl
Referat Oświaty
Kierownik Referatu
Danuta Błotnicka
17 230 01 01 szkoly@dynow.regiony.pl
Płace
Inspektor Marta Chrobak
17 230 01 00 marta.chrobak@dynow.regiony.pl
Obsługa Kasowa
Inspektor Danuta Fara
17 23 00 112 fara@gminadynow.pl
Kadry Oświaty
Inspektor Elżbieta Cymbalista
17 23 00 122 kadry@dynow.regiony.pl
Główny Księgowy Szkół
Maria Pyrda
17 230 01 00 maria.pyrda@gminadynow.pl
Referat Inwestycji  Infrastruktury Komunalnej, Promocji i Funduszy Pomocowych
Kierownik Referatu
Ochrona Środowiska
Inspektor Mariola Kaszycka
17 23 00 123 m.kaszycka@dynow.regiony.pl
Stanowisko ds. planowania przestrzennego i inwestycji

Inspektor Anna Błońska

17 23 00 123 blonska@dynow.regiony.pl
Drogi
Inspektor Piotr Dziepak
17 23 00 120 dziepak@dynow.regiony.pl
Mienie Komunalne i Gospodarka Gruntami
Referent Piotr Potoczny
17 23 00 120 potoczny@dynow.regiony.pl
Fundusze i Promocja Gminy
Inspektor Katarzyna Błońska-Mnich
17 23 00 125 fundusze@dynow.regiony.pl
Remonty i Zamówienia Publiczne
Inspektor Adam Kiełbasa
17 23 00 125 przetargi@dynow.regiony.pl
Gospodarka Komunalna
Dział Obsługi Technicznej i Gospodarczej
Kierownik Wiesław Galej
17 230 01 28 galej@dynow.regiony.pl
Gminna Biblioteka Publiczna
Dyrektor
Mariola Kaczor
17 23 00 111 gbp@dynow.regiony.pl