bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Wójt Gminy Dynów zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym( szkoleniu) dotyczącym programu.

19 listopada 2021

Wójt Gminy Dynów zaprasza osoby zainteresowane uzyskaniem środków na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzeniem termomodernizacji swojego domu do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu.

Spotkanie odbędzie się w sali narad Budynku Urzędu w Dynowie

w dniu 17 grudnia 2021 r. (piątek) o godz. 15.00

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom podstawowych informacji dotyczących programu, przedstawienie zasad jego funkcjonowania, a także szeregu informacji związanych z całym procesem prawidłowego składania wniosków o dofinansowanie oraz aspektów technicznych związanych z realizacją działań podlegających dofinansowaniu.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 19 listopada 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 19 listopada 2021
Data ostatniej aktualizacji 17 grudnia 2021
Liczba wyświetleń 41 views