bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Podziękowanie dla sołtysa za wieloletnią pracę na rzecz sołectwa Dąbrówka Starzeńska i Gminy Dynów

8 sierpnia 2021

“Dobre jest to co minęło,
dobre jest to co nadchodzi,
a nawet dobra jest teraźniejszość”
           (Zbigniew Herbert “Dojrzałość”)

W związku ze złożoną przez Pana Jana Halko rezygnacją z pełnienia funkcji sołtysa miejscowości Dąbrówka Starzeńska, podczas zebrania wiejskiego zorganizowanego przez Wójta gminy Dynów w sprawie wyboru sołtysa w Dąbrówce Starzeńskiej, w dniu 8 sierpnia 2021 r. Pan Wojciech Piech Wójt Gminy Dynów złożył  podziękowanie za dotychczasową, pełną poświęcenia pracę na rzecz sołectwa Dąbrówka Starzeńska oraz społeczności lokalnej naszej gminy.

Pan Jan Halko  pełnił swoją funkcję w latach 2007-2021. Minione lata wspólnej współpracy były dla nas niezwykle ważnym okresem. Praca sołtysa wymaga przede wszystkim otwartości na potrzeby mieszkańców, a sumienność, życzliwość i empatia – to cechy które są niezbędne do pełnienia tej, jakże ważnej funkcji. Te zalety Pana Janka, sprawiły, że przez le lata mieszkańcy wybierali go na sołtysa sołectwa Dąbrówka Starzeńska.

Serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze na dalsze lata.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 8 sierpnia 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 8 sierpnia 2021
Data ostatniej aktualizacji 9 sierpnia 2021
Liczba wyświetleń 1 372 views