800 tyś. złotych na Budowę sieci wodociągowej we wsi Łubno.

11 czerwca 2021

W dniu dzisiejszym tj. 11.06.2021r.zostały ogłoszone  wyniki naboru wniosków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych o wsparcie dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej  – do jednostek samorządu terytorialnego trafi kolejna transza środków. Gmina Dynów otrzymała 800 tyś. złotych  na   Budowę sieci wodociągowej we wsi Łubno.Zadanie stanowić będzie pierwszy etap realizacji pełnego uzbrojenia w/w wsi oraz zapewnienia mieszkańcom dostępu do wody pitnej. Budowa sieci wodociągowej zapewni także ochronę przeciwpożarową poprzez wykonanie hydrantów naziemnych na całym terenie miejscowości.

Data wytworzenia 11 czerwca 2021
Data opublikowania 11 czerwca 2021