bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

„Czyste Powietrze” – zaproszenie na spotkanie informacyjne

31 stycznia 2023

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dynów zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu “Czyste Powietrze” na spotkanie informacyjne w dniu 17 lutego 2023 r. na godzinę 16.30. Spotkanie odbędzie się w Sali Narad Urzędu Gminy w Dynowie.

Dofinansowanie w ramach Programu “Czyste Powietrze” można uzyskać na:
• wymianę źródła ciepła,
• instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
• wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła,
• mikroinstalację fotowoltaiczną,
• ocieplenie przegród budowlanych,
• stolarkę drzwiową i okienną,
• dokumentację (audyt energetyczny, dokumentacja projektowa).

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania, jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie, a także zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 31 stycznia 2023
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 31 stycznia 2023
Data ostatniej aktualizacji 29 listopada 2023
Liczba wyświetleń 0 views