bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego zaprasza do udziału w inicjatywie pn. “Wierzbowy Zakątek w Bachórzu – wyjątkowe miejsce spotkań i integracji”

4 marca 2022

Zapraszamy do udziału w ciekawej inicjatywie.

Więcej informacji poniżej:

Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego zaprasza do udziału w inicjatywie pn. “Wierzbowy Zakątek w Bachórzu – wyjątkowe miejsce spotkań i integracji”

Zapraszamy mieszkańców Bachórza i okolic na warsztaty z żywej architektury, podczas których wykorzystując niesamowitą żywotność i plastyczność wierzby, zaprojektujemy i wykonamy ALTANĘ, która już od wiosny się zazieleni, a powstanie przy Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym “Pod Dębiną” w Bachórzu.

Warsztaty prowadzić będą architekci krajobrazu, ogrodnicy i wikliniarze z zespołu Żywej Pracowni, którzy od kilkunastu lat zajmują się projektowaniem i wykonywaniem elementów żywej architektury i wierzbowego zagospodarowania terenu.

Warsztaty składać się będą z dwóch części:

11 marca 2022 r., piątek w godz. 17:00-19:00 – spotkanie projektowo-inspiracyjne,

12-13 marca 2022 r.,sobota-niedziela w godz. 10:00-16:00 – warsztaty praktyczne, wspólna budowa wierzbowej altany.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zapewniamy wszystkie materiały do budowy altany oraz ciepłe napoje. Na wszystkich uczestników inicjatywy czekają ciekawe ekologiczne upominki.Zapisy do dnia 9 marca 2022 r.Mariola Kaczor – 506 551 192, gbp@dynow.regiony.pl Renata Kaniuczak – 16 65 21 990, 501 137 488, renatakaniuczak@gmail.com.Ilość miejsc jest ograniczona, więc zgłoś się już teraz!Szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania zostaną przekazane indywidualnie zapisanym uczestnikom inicjatywy.

Inicjatywa „Wierzbowy Zakątek w Bachórzu – wyjątkowe miejsce spotkań i integracji” realizowana jest ze środków Fundacji ORLEN.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 4 marca 2022
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 4 marca 2022
Data ostatniej aktualizacji 6 marca 2022
Liczba wyświetleń 90 views