bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

5 listopada przerwa w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych

2 listopada 2021

Urząd Gminy Dynów informuje, że dniu 5 listopada br. tylko do godziny 11:30 będzie można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, odebrać dowód i załatwić inne sprawy z obszaru dowodów osobistych. Powodem jest zapewnienie bezpiecznego wdrożenia z dniem 7 listopada br. rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców.

Nowe dowody osobiste już w listopadzie

Od poniedziałku 8 listopada mieszkańcy będą mogli składać już wnioski o dokument tożsamości według nowych regulacji. Odciski palców i odwzorowanie podpisu właściciela dowodu osobistego – to nowe elementy, które wkrótce znajdą się w warstwach elektronicznej i graficznej wydawanych w Polsce dowodów osobistych.

Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/nowe-dowody-osobiste-od-7-listopada (link do komunikatu).

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 2 listopada 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 2 listopada 2021
Data ostatniej aktualizacji 5 listopada 2021
Liczba wyświetleń 106 views