bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Informacja

3 października 2023

Gmina Dynów informuje, że zadanie pn.: Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Dynów – realizowane  w ramach programu priorytetowego “Usuwanie odpadów azbestowych Część 1) Przedsięwzięcia w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest, zgodnie z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest jest realizowane dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 3 października 2023
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 3 października 2023
Data ostatniej aktualizacji 5 października 2023
Liczba wyświetleń 100 views