bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

JUBILEUSZ 15-LECIA KLUBU HDK „NADZIEJA” PRZY OSP W HARCIE

18 sierpnia 2023

W nadchodząca sobotę 19 sierpnia 2023r. w Harcie świętować będą mieć krwiodawcy i członkowie klubu 15-tą rocznicę powstania  Klubu HDK „Nadzieja” przy Ochotniczej Straży w Harcie.
Uroczyste obchody rozpoczną się mszą św. w intencji wszystkich krwiodawców w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja Biskupa. Po mszy św. uczestnicy uroczystości udadzą się do Remizy OSP gdzie będzie miała dalsza cześć uroczystości. W obchodach jubileuszowych udział wezmą zaproszeni gości, poczty sztandarowe Klubów HDK należących do Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej, poczty sztandarowe jednostek OSP z podkarpacia, delegacje klubów HDK i jednostek OSP. Uroczystość jubileuszowa rozpocznie się krótkim przemarszem uczestników na plac apelowy przed Remizą OSP gdzie nastąpi podniesienie flagi państwowej na maszt, przedstawienie krótkiej historii Klubu, wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla zasłużonych krwiodawców, dawców szpiku i członków klubu HDK. Całość obchodów uświetni orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Harcie.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.


Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 18 sierpnia 2023
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 18 sierpnia 2023
Data ostatniej aktualizacji 18 sierpnia 2023
Liczba wyświetleń 134 views