bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Informacja – budowa gazociągu DN1000 relacji Rozwadów-Strachocina

27 lipca 2023

Informacja – budowa gazociągu DN1000 relacji Rozwadów-Strachocina

W związku z planowaną budową gazociągu DN1000 relacji Rozwadów-Strachocina, który to ma przebiegać przez naszą gminę (Harta, Ulanica, Łubno) zapraszamy wszystkie zainteresowane strony do zapoznania się z proponowanymi przez projektantów wariantami przebiegu gazociągu. Gmina Dynów, będąc zobligowaną do wydania opinii co do przebiegu planowanego gazociągu prosi mieszkańców o zgłaszanie swoich uwag i zastrzeżeń, aby można było wydać opinię zgodną z stanowiskiem mieszkańców Gminy Dynów. Przybliżoną lokalizację przedstawiono na załączonej grafice, natomiast więcej informacjo można uzyskać w pokoju 20 tut. urzędu gminy. Ze względu na ograniczony czas na wystosowanie przez Gminę opinii, wszelkie uwagi prosimy zgłaszać do 04.08.2023 r. 

Wytworzył admin
Data wytworzenia 27 lipca 2023
Opublikował w BIP admin
Data opublikowania 27 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji 27 lipca 2023
Liczba wyświetleń 333 views