bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Życzenia Świąteczne 2022

23 grudnia 2022

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Dynów

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, oraz Nowego Roku w  imieniu swoim, Rady Gminy oraz pracowników Urzędu Gminy składam Państwu najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności i  wielu sukcesów.
Niech ten wyjątkowy czas upłynie w rodzinnej i ciepłej atmosferze,
a blask betlejemskiej gwiazdy przyniesie radość i nadzieję na lepsze jutro. Życzę również, aby Nowy 2023 rok przyniósł Państwu to co najcenniejsze  dobre zdrowie, miłość i poszanowanie w rodzinach, spełnienie wszelkich planów, zamierzeń i marzeń.
Niech Nowonarodzone Dziecię obdarzy wszystkich miłością i Bożym Błogosławieństwem.

Wójt Gminy Dynów
Wojciech Piech

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 23 grudnia 2022
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 23 grudnia 2022
Data ostatniej aktualizacji 23 grudnia 2022
Liczba wyświetleń 42 views