bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Informacja o preferencyjnym zakupie węgla

27 października 2022

Wójt Gminy Dynów , wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, zdecydował o podjęciu działań, mających na celu skorzystanie z możliwości dystrybucji węgla na preferencyjnych warunkach, za pośrednictwem naszej jednostki samorządu terytorialnego.

W oczekiwaniu na zapisy procedowanej aktualnie w parlamencie ustawy Gmina Dynów przygotowuje różne warianty rozwiązań, których efektem będzie zapewnienie zainteresowanym mieszkańcom niezbędnych dostaw węgla. Obecnie na szczeblu lokalnym trwają ustalenia dotyczące szczegółów wykonawczych tego przedsięwzięcia.

Podkreślamy, że zakupu opału dokonać będą mogły osoby fizyczne w gospodarstwie domowym, uprawnione do pobrania dodatku węglowego. Chodzi o osoby, którym wypłacono lub przyznano dodatek węglowy, lub które mają wpisane albo zgłoszone źródło węglowe jako główne źródło ogrzewania domu w Centralnej Ewidencji Emisyjności Ciepła.

Mieszkańcy gminy, zainteresowani zakupem węgla na preferencyjnych warunkach mogą zgłaszać swoje potrzeby (podając imię i nazwisko,  dokładny adres, nr kontaktowy oraz ilość węgla – max 3 tony)

– osobiście w Urzędzie Gminy Dynów w dni robocze od godz. 7.00 do 15.00 w BOK pok. Nr 2

– telefonicznie pod  numerem: 17 23 00 102.

Zebrane w ten sposób informacje pozwolą nam na oszacowanie zapotrzebowania na węgiel, jednak szczegółowe informacje, dotyczące sposobu sprzedaży i dystrybucji węgla na preferencyjnych warunkach podawać będziemy we właściwym czasie.

Zaznaczamy, że zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia, ani nie gwarantuje nabycia węgla za pośrednictwem naszego JST.

                                                                                                      Wójt Gminy Dynów

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 27 października 2022
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 27 października 2022
Data ostatniej aktualizacji 12 listopada 2022
Liczba wyświetleń 457 views