bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” W MAGICZNYM KONKURSIE DLA OSÓB 50+

20 września 2022

Stanowiska pracy jak i ich wyposażenie na przestrzeni lat zmieniły się diametralnie zarówno w biurach jak i w zakładach produkcyjnych. Z tego właśnie powodu, portal pracy Aplikuj.pl zorganizował fotograficzny konkurs dla osób, które chcą podzielić się swoimi wspomnieniami życia zawodowego w młodych latach i posiadają zdjęcia z czasów dawnej pracy, które ukazują wspomniane zmiany.

Wystarczy, że masz ukończone minimum50 lat, jesteś mieszkańcem województwa podkarpackiego lub lubelskiego oraz chcesz powspominać i dobrze się bawić w naszej sentymentalnej zabawie. Nie zwlekaj i już teraz wypełnij specjalny formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Fotografie będą przyjmowane do 16 października 2022 roku. Do zabawy możesz dołączyć sam lub z pomocą bliskich Ci osób.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów.  

Dowiedz się więcej z regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 20 września 2022
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 20 września 2022
Data ostatniej aktualizacji 21 września 2022
Liczba wyświetleń 66 views