bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

“Czyste Powietrze” – zaproszenie na spotkanie informacyjne

30 sierpnia 2022

Wójt Gminy Dynów zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu “Czyste Powietrze” na spotkanie informacyjne w dniu 02 września (piątek) 2022 r. o godz. 15:15 . Spotkanie odbędzie się w sali narad Urzędu Gminy w Dynowie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o telefoniczne (tel. 17 2300120) potwierdzenie obecności do czwartku 01 września br. do godziny 15:00.

Dofinansowanie w ramach Programu “Czyste Powietrze” można uzyskać na:

  • wymianę źródła ciepła,
  • instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
  • wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła,
  • mikroinstalację fotowoltaiczną,
  • ocieplenie przegród budowlanych,
  • stolarkę drzwiową i okienną,
  • dokumentację (audyt energetyczny, dokumentacja projektowa).

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania ,jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Dynów podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie  i przystąpiła do obsługi Programu Priorytetowego “Czyste Powietrze”.

Mieszkańcy naszej gminy mogą za pośrednictwem urzędu złożyć wniosek o dotację z Programu “Czyste Powietrze” oraz otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie weryfikacji wniosku pod kątem wymagań programu.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 30 sierpnia 2022
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 30 sierpnia 2022
Data ostatniej aktualizacji 18 listopada 2022
Liczba wyświetleń 7 views