bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Życzenia świąteczne 2021

21 grudnia 2021

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku pragniemy złożyć wszystkim mieszkańcom gminy i gościom najserdeczniejsze życzenia. Aby zbliżające się święta były pięknym, niezapomnianym czasem, spędzonym w gronie rodzinnym przy staropolskich kolędach i zapachu przystrojonej choinki. Niech ten wyjątkowy, świąteczny czas napełni serca spokojem i pozwoli  odpocząć od codziennych trosk.

Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie same pogodne, wolne od trosk i zmartwień dni oraz dostarczy wielu okazji do realizacji osobistych zamierzeń.

Przewodniczący Rady Gminy Dynów                                   Wójt Gminy Dynów

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 21 grudnia 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 21 grudnia 2021
Data ostatniej aktualizacji 22 grudnia 2021
Liczba wyświetleń 62 views