bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

100-latek w Gminie Dynów

1 sierpnia 2021

Dziś – 1 sierpnia 2021 r. swoje setne urodziny obchodził Pan Stanisław Kiełbasa mieszkaniec Gminy Dynów z sołectwa Łubno.  W tym wyjątkowym dniu Jubilatowi towarzyszyła najbliższa rodzina: dzieci, wnuki i prawnuki.

Z tej okazji dostojnemu Jubilatowi w obecności najbliższej rodziny, najserdeczniejsze życzenia szczęścia, radości, spokoju oraz kolejnych lat życia w zdrowiu i z kochającą rodziną, złożyli Wójt Gminy Dynów Wojciech Piech oraz Sekretarz Gminy Dynów Zofia Kalawska. 

Pan Stanisław otrzymał list gratulacyjny, kwiaty wraz z koszem słodyczy oraz tradycyjny urodzinowy tort. Nie zabrakło również odśpiewania na cześć solenizanta „dwieście lat”.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego zdrowia i  wszelkiej  pomyślności!

Wytworzył admin
Data wytworzenia 1 sierpnia 2021
Opublikował w BIP admin
Data opublikowania 1 sierpnia 2021
Data ostatniej aktualizacji 1 sierpnia 2021
Liczba wyświetleń 237 views