bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Samorządowego

26 maja 2021

Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego, pragnę złożyć wszystkim osobom, które współtworzą samorząd w naszej gminie – Radnym, Sołtysom, członkom Rad Sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz pracownikom jednostek organizacyjnych Gminy, serdeczne gratulacje i szczere wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju naszej Gminy.

Życzę dużo zdrowia i energii oraz tego, by wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje zaowocowały inicjatywami, jak najlepiej służącymi naszej „małej ojczyźnie”.

Dziękując za owocną współpracę życzę niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. 

 Przewodniczący Rady Gminy Dynów                     Wójt Gminy Dynów

/-/ Franciszek Pilip                                                       /-/ Wojciech Piech

Wytworzył admin
Data wytworzenia 26 maja 2021
Opublikował w BIP admin
Data opublikowania 26 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji 26 maja 2021
Liczba wyświetleń 41 views