bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Informacja KOWR

12 maja 2021

Szanowni Państwo!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa uprzejmie informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom interesariuszy, a także mając na uwadze automatyzację procesów w ramach funduszy promocji, w dniu 29 kwietnia 2021r. na platformie eRolnik zakończono prace mające na celu wdrożenie formularza Deklaracji wpłat na fundusze promocji produktów rolno- spożywczych- FPZ f1, umożliwiający uczestnikom funduszy promocji złożenie niniejszego dokumentu drogą elektroniczną. Warunkiem skorzystania z możliwości wypełnienia deklaracji wpłaty jest posiadanie aktywnego Profilu Zaufanego.

W związku z powyższym prosimy o informowanie interesantów o:

1. obowiązku dokonywania wpłat na fundusze promocji produktów rolno- spożywczych;

2. obowiązku złożenia deklaracji do OT KOWR, właściwego ze względu na adres siedziby przedsiębiorcy;

3. możliwości złożenia formularza deklaracji – FPZ f1 drogą elektroniczną, poprzez platformę usług eRolnik  https://erolnik.gov.pl/#/

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 12 maja 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 12 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji 18 maja 2021
Liczba wyświetleń 30 views