bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

4 – maja Dzień Strażaka

3 maja 2021

Z okazji Waszego święta wszystkim druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Dynów chcemy serdeczne podziękować za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu obowiązków oraz za poświęcenie w ochronie zdrowia, życia i mienia naszych mieszkańców.

Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz nieustającej opieki św. Floriana dla Was i waszych rodzin. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

   Przewodniczący Rady Gminy Dynów                          Wójt Gminy Dynów

    Franciszek Pilip                                                                  Wojciech Piech

Wytworzył admin
Data wytworzenia 3 maja 2021
Opublikował w BIP admin
Data opublikowania 3 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji 3 maja 2021
Liczba wyświetleń 23 views