1 1 1 https://gminadynow.pl/index.php/2021/04/01/do-3-maja-br-jedyna-forma-wziecia-udzialu-w-spisie-jest-samospis-internetowy/ Do 3 maja br. jedyną formą wzięcia udziału w spisie jest samospis internetowy

Prezentacja programu PowerPoint

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Rzeszowie informuje, że zgodnie z decyzją Centralnego Biura Spisowego  do dnia 3 maja br. jedyną formą wzięcia udziału w spisie jest samospis internetowy, przeprowadzany w interaktywnym formularzu, dostępnym od 1 kwietnia br. na stronie internetowej spis.gov.pl.

Samospis  można również przeprowadzić dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99, wybierając kanał „Spisz się przez telefon”.

We wskazanym okresie nie będą realizowane dodatkowe metody spisu tzn. wywiad telefoniczny lub wywiad bezpośredni przeprowadzany przez rachmistrza spisowego.

Rachmistrze spisowi, zarówno będący pracownikami urzędów statystycznych, jak i pochodzący z naboru realizowanego przez gminy, rozpoczną pracę od 4 maja br.

Zofia Kalawska Zofia Kalawska 1 kwietnia 2021 1 kwietnia 2021 73 views