bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

KONKURS NA EKO-OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

24 lutego 2023

Wraz z Celowym Związkiem Gmin “Eko-Logiczni” zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie “Eko-ozdoba Wielkanocna”, który został objęty honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego- Józefa Jodłowskiego. Konkursu polega na wykonaniu eko-ozdoby wielkanocnej (np. pisanki, stroika, zawieszki, figurki zajączka lub baranka, koszyczka wielkanocnego, itp.). Pomysł i technika wykonania oraz format są dowolne. Ozdoba musi być wykonana z surowców wtórnych, rzeczy zbędnych, przeznaczonych do wyrzucenia (np. opakowania plastikowe, szklane, papierowe, wytłoczki po jajkach, nakrętki, itp.) lub materiałów naturalnych (np. skorupki jaj, sznurek, słoma, drewno, patyczki, gałązki, piórka, ciasto, cukier) albo zużytych lub zbędnych przedmiotów.

Więcej informacji: http://czgekologiczni.pl/index.php/11-aktualnosci/93-oglaszamy-konkurs-na-eko-ozdobe-wielkanocna

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 24 lutego 2023
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 24 lutego 2023
Data ostatniej aktualizacji 27 lutego 2023
Liczba wyświetleń 75 views