bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Konkurs dla dzieci na projekt maskotki dla Celowego Związku Gmin „Eko-Logiczni”

2 stycznia 2023

Głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu maskotki wraz z jej nazwą, kojarzącą się z gminami członkowskimi, tj. gminy Błażowa, Hyżne, Dynów, Lubenia oraz miasta Dynowa i promującą Celowy Związek Gmin „Eko­ Logiczni”. Maskotka która powstanie na podstawie zwycięskiego projektu, będzie towarzyszyć pracownikom Związku podczas wszelkiego typu wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych odbywającychsię na terenie gmin członkowskich. Postać maskotki może pojawić się w formie przebrania, gadżetu reklamowego, znaku graficznego, elementu promocji Biura w druku oraz formach elektronicznych.

Więcej informacji pod link: http://czgekologiczni.pl/index.php/11-aktualnosci/88-konkurs-dla-dzieci-na-projekt-maskotki-dla-celowego-zwiazku-gmin-eko-logiczni

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 2 stycznia 2023
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 2 stycznia 2023
Data ostatniej aktualizacji 2 stycznia 2023
Liczba wyświetleń 47 views