- Urząd Gminy Dynów - https://gminadynow.pl -

Najlepsze życzenia dla Stulatki

Dziś – 18 września 2021 r. swoje setne urodziny obchodziła Pani  Maria Fuksa mieszkanka Gminy Dynów z sołectwa Łubno.  W tym wyjątkowym dniu Jubilatce towarzyszyła najbliższa rodzina: dzieci, wnuki i prawnuki.

Z tej okazji dostojnej Jubilatce w obecności najbliższej rodziny, najserdeczniejsze życzenia szczęścia, radości, spokoju oraz kolejnych lat życia w zdrowiu i z kochającą rodziną, złożyli Wójt Gminy Dynów Wojciech Piech, Sekretarz Gminy Dynów Zofia Kalawska oraz Sołtys miejscowości Łubno Pani Iwona Jabłońska-Gierula.

Pan Maria otrzymała  list gratulacyjny, kwiaty wraz z koszem słodyczy oraz tradycyjny urodzinowy tort. Nie zabrakło również odśpiewania na cześć solenizantki „dwieście lat”.

Pani Maria, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą, a humor dopisuje jej każdego dnia. Recepty na długowieczność nie podaje, ale w domu, w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek. To stąd bierze się radość życia Pani Marii oraz życzliwość dla ludzi. 

Serdeczne życzenia i odwiedziny licznych gości wywołały radość i wzruszenie na twarzy Pani Marii, która kilkakrotnie podkreśliła jak bardzo cieszy się z odwiedzin. 

Pani  Marii życzymy, aby kolejne lata mijały w zdrowiu, atmosferze miłości i wsparcia najbliższych. Serdeczne słowa kierujemy również do bliskich i przyjaciół, którzy dzielą radość tego pięknego jubileuszu.