bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Międzygminny Dzień Dziecka – Piknik Rodzinny

1 czerwca 2021

Z okazji Waszego Święta samorząd gminy Dynów przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. 27 czerwca 2021r. zapraszamy na Międzygminny Dzień Dziecka – Piknik Rodzinny. Od godz.15.00 na Stanicy Wodnej “Pod Dębiną” w Bachórzu. W programie: zabawy z animatorami, darmowe dmuchawce, warsztaty plastyczne, spotkanie z Żołnierzami z 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, pokazy sprzętu OSP, zabawy muzyczne, szczydlarz, spotkanie z Minionkiem, stoiska gastronomiczne.

Swerdzecznie zapraszamy!

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 1 czerwca 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 1 czerwca 2021
Data ostatniej aktualizacji 1 czerwca 2021
Liczba wyświetleń 198 views