bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

VI edycja konkursu kulinarnego “Bitwa Regionów”

29 maja 2021

Odział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie, serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich, do udziału w kolejnej  VI edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego pod nazwą „Bitwa Regionów”.

Tegoroczny konkurs polega na przygotowaniu opisu potrawy oraz nagraniu krótkiego filmu (max. do 2 minut),  a następnie przesłaniu całości na wypełnionym formularzu konkursowym dostępnym na stronie: https://bitwaregionow.pl/zglos-sie/

Zgłoszenia trzyosobowych reprezentacji KGW prosimy wysyłać do 7 czerwca br.

Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 29 maja 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 29 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji 30 maja 2021
Liczba wyświetleń 52 views