bip
epuap_logo
youtube_logo
facebook_logo
Powered by DaysPedia.com
142545
Pn, 9 listopada
DYNÓW Aktualna Pogoda

Dzień Matki

26 maja 2021

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i tekst „26 maja Dzień Matki w tak pięknym dniu jakim jest Dzień Matki pragniemy złożyć najlepsze życzenia wyrazy wdziÄcznoÅ›ci wszystkim Mamom. Życzymy zdrowia dumy ze swoich pociech oraz dużo radości szczęścia, nie tylko w tym wyjątkowym dniu. Życzymy Wam abyście zawsze były kochane doceniane, a miłość, którą obdarzacie bliskich wracała do Was z podwójną siłą. Przewodniczący Rady Gminy Franciszek Pilip Wójt Gminy Dynów Wojciech Piech”
Wytworzył Zofia Kalawska
Data wytworzenia 26 maja 2021
Opublikował w BIP Zofia Kalawska
Data opublikowania 26 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji 26 maja 2021
Liczba wyświetleń 22 views