Jesteś tutaj:
/

Urząd

Dane adresowe
Urząd Gminy Dynów                            
ul. Ks. Józefa Ożoga 2, 36-065 Dynów                        
                                                                     
tel.:17 230 01 14   
                               
e-mail: urzad@dynow.regiony.pl

NIP 795-15-65-372
REGON 650011470

Nr rachunku Urzędu w BS Dynów:
21 9093 0007 2001 0000 2365 0030

Gmina Dynów
NIP 813-33-03-318
REGON 650900275
Nr Statystyczny Gminy 1816052
Referaty i stanowiska
Stanowisko/
Imię i nazwisko
Nr telefonu e-mail
Wójt Gminy
Wojciech Piech
17 230 01 14 wojt@dynow.regiony.pl
Zastępca Wójta Gminy
Wiesław Walat
17 230 01 26  
Sekretarz
Zofia Kalawska
17 230 01 15 sekretarz@dynow.regiony.pl

Referat Finansowy

Kierownik Referatu Skarbnik Gminy
Wojciech Cymbalista
17 230 01 18 cymbalista@dynow.regiony.pl

Księgowość Budżetowa
Inspektor Bożena Borkowska
17 230 01 19 borkowska@gminadynow.pl

Księgowość Budżetowa
Inspektor Agnieszka Dudek
17 230 01 19 dudek@dynow.regiony.pl

Księgowość Budżetowa
 
17 230 01 19 budzet@dynow.regiony.pl

Księgowość Budżetowa
 Inspektor Danuta Wandas
17 230 01 19 wandas@dynow.regiony.pl

Płace
Inspektor Zofia Chrobak
17 230 01 17 zofia.chrobak@dynow.regiony.pl

Obsługa Kasowa
Inspektor Joanna Lichota
17 230 01 12 j.lichota@dynow.regiony.pl

Referat Podatkowy

Kierownik Referatu
Adam Ostafiński
17 230 01 10 podatki@dynow.regiony.pl

Podatki i Opłaty Lokalne
Inspektor Justyna Bieńko
17 230 01 10 podatki@dynow.regiony.pl

Księgowość Podatkowa
Inspektor Maria Twardak
17 230 01 17 maria.twardak@dynow.regiony.pl

Administracyjna Obsługa Klienta
Referent Joanna Sieńko
17 230 01 02 biuro@dynow.regiony.pl

Gospodarka Odpadami

 
17 230 01 02  

Referat Organizacyjny

Kierownik Referatu
 
   

Kadry
Inspektor Elżbieta Cymbalista
17 230 01 22 kadry@dynow.regiony.pl
Ewidencja Ludności
Inspektor Wanda Dańko
17 230 01 13 ewidencja@dynow.regiony.pl

Obsługa Rady Gminy, Przeciwdziałanie Uzależnieniom
i Obsługa Sekretariatu

Inspektor Agata Pyra
17 230 01 14 rada@dynow.regiony.pl

Administracja Systemów Informatycznych i Informacji Niejawnych
Inspektor Stanisław Baran
17 230 01 27 baran@dynow.regiony.pl

Wojskowa Obrona Cywilna i Archiwum
Inspektor Jacek Sowa
17 230 01 07 sowa@dynow.regiony.pl

Referat Oświaty

Kierownik Referatu
Danuta Błotnicka
17 230 01 01 szkoly@dynow.regiony.pl

Płace
Inspektor Marta Chrobak
17 230 01 00 marta.chrobak@dynow.regiony.pl

Obsługa Kasowa
Inspektor Danuta Fara
17 230 01 12 fara@gminadynow.pl

Kadry Oświaty i Stypendia 
Podinspektor Ewelina Kurosz
17 230 01 01 kurosz@gminadynow.pl

Główny Księgowy Szkół
Maria Pyrda
17 230 01 00 maria.pyrda@gminadynow.pl

Referat Inwestycji  Infrastruktury Komunalnej, Promocji i Funduszy Pomocowych

Kierownik Referatu

 
   
Ochrona Środowiska
Inspektor Mariola Kaszycka
17 230 01 23 m.kaszycka@dynow.regiony.pl

Drogi
Inspektor Piotr Dziepak
17 230 01 20 dziepak@dynow.regiony.pl

Mienie Komunalne i Gospodarka Gruntami
Referent Piotr Potoczny
17 230 01 20 potoczny@dynow.regiony.pl

Remonty i Zamówienia Publiczne
Inspektor Adam Kiełbasa
17 230 01 25 przetargi@dynow.regiony.pl

Gospodarka Komunalna

Dział Obsługi Technicznej i Gospodarczej
Kierownik Wiesław Galej
17 230 01 28 galej@dynow.regiony.pl

Gminna Biblioteka Publiczna

Dyrektor
Mariola Kaczor
17 230 01 11 gbp@dynow.regiony.pl

WYSZUKIWARKA

KALENDARZ

Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc listopad 2020 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 

 
 
 
 
 
 
[ZAMKNIJ] Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.