Jesteś tutaj:
/

Urząd

Dane adresowe
Urząd Gminy Dynów                            
ul. Ks. Józefa Ożoga 2, 36-065 Dynów                        
                                                                     
tel./fax: 16 652-12-57                                      
e-mail: urzad@dynow.regiony.pl

NIP 795-15-65-372
REGON 650011470

Nr rachunku Urzędu w BS Dynów:
28 9093 0007 2001 0000 2365 0001

Gmina Dynów
NIP 813-33-03-318
REGON 650900275
Nr Statystyczny Gminy 1816052
Referaty i stanowiska
Stanowisko/
Imię i nazwisko
Nr telefonu e-mail
Wójt Gminy
Krystyna Sówka
16 652-12-57
 
wojt@dynow.regiony.pl
Sekretarz
Adam Warzybok
16 652-12-57 wew. 15 sekretarz@dynow.regiony.pl

Referat Finansowy
 

Kierownik Referatu Skarbnik Gminy
Wojciech Cymbalista
 
16 652-12-57 wew. 18 cymbalista@dynow.regiony.pl

Księgowość Budżetowa
Inspektor Bożena Borkowska
 
16 652-12-57 wew. 19 borkowska@gminadynow.pl

Księgowość Budżetowa
Inspektor Agnieszka Dudek
 
16 652-12-57 wew. 19 dudek@dynow.regiony.pl

Księgowość Budżetowa
Inspektor Zofia Kalawska
 
16 652-12-57 wew. 19 budzet@dynow.regiony.pl

Księgowość Budżetowa
 Inspektor Danuta Wandas
 
16 652-12-57 wew. 19 wandas@dynow.regiony.pl

Płace
Inspektor Zofia Chrobak
 
16 652-12-57 wew. 17 zofia.chrobak@dynow.regiony.pl

Obsługa Kasowa
Inspektor Joanna Lichota
 
16 652-12-57 wew. 12 j.lichota@dynow.regiony.pl

Referat Podatkowy
 

Kierownik Referatu
Adam Ostafiński
 
16 652-12-57 wew. 11 podatki@dynow.regiony.pl

Podatki i Opłaty Lokalne
Inspektor Justyna Bieńko
 
16 652-12-57 wew. 11 podatki@dynow.regiony.pl

Księgowość Podatkowa
Inspektor Maria Twardak
 
16 652-125-57 wew. 17 maria.twardak@dynow.regiony.pl

Administracyjna Obsługa Klienta
Referent Joanna Sieńko
 
16 652-12-57 wew. 50 biuro@dynow.regiony.pl

Gospodarka Odpadami

 
16 652-12-57 wew. 50  

Referat Organizacyjny
 

Kierownik Referatu
Adam Warzybok
 
16 652-12-57 wew. 15 a.warzybok@dynow.regiony.pl

Kadry i Obsługa Sekretariatu
Inspektor Elżbieta Cymbalista
 
16 652-12-57 wew. 14 urzad@dynow.regiony.pl
Ewidencja Ludności
Inspektor Wanda Dańko
16 652-12-57 wew. 13
16 652-11-55 wew. 13
ewidencja@dynow.regiony.pl

Obsługa Rady Gminy i Przeciwdziałanie Uzależnieniom
Inspektor Agata Pyra
 
16 652-12-57 wew. 22 rada@dynow.regiony.pl

Administracja Systemów Informatycznych i Informacji Niejawnych
Inspektor Stanisław Baran
 
16 652-12-57 wew. 24 baran@dynow.regiony.pl

Wojskowa Obrona Cywilna i Archiwum
Inspektor Jacek Sowa
 
16 652-12-57 wew. 20 sowa@dynow.regiony.pl

Referat Oświaty
 

Kierownik Referatu
Danuta Błotnicka
 
16 652-12-57 wew. 29 szkoly@dynow.regiony.pl

Płace
Inspektor Marta Chrobak
 
16 652-12-57 wew. 30 marta.chrobak@dynow.regiony.pl

Obsługa Kasowa
Inspektor Danuta Fara
 
16 652-12-57 wew. 12 fara@gminadynow.pl

Kadry Oświaty i Stypendia 
Podinspektor Ewelina Kurosz
 
16 652-12-57 wew. 29 kurosz@gminadynow.pl

Główny Księgowy Szkół
Maria Pyrda
 
16 652-12-57 wew. 30 maria.pyrda@gminadynow.pl

Referat Inwestycji  Infrastruktury Komunalnej, Promocji i Funduszy Pomocowych
 

Kierownik Referatu

 
   
Ochrona Środowiska
Inspektor Mariola Kaszycka
16 652-12-57 wew. 23
16 652-11-55 wew. 23
m.kaszycka@dynow.regiony.pl

Drogi
Inspektor Piotr Dziepak
 
16 652-12-57 wew. 21 dziepak@dynow.regiony.pl

Mienie Komunalne i Gospodarka Gruntami
Referent Piotr Potoczny
 
16 652-12-57 wew. 21 potoczny@dynow.regiony.pl

Remonty i Zamówienia Publiczne
Inspektor Adam Kiełbasa
 
16 652-12-57 wew. 25 przetargi@dynow.regiony.pl

Gospodarka Komunalna
 

Dział Obsługi Technicznej i Gospodarczej
Kierownik Wiesław Galej
 
16 652-12-57 wew. 28 galej@dynow.regiony.pl

Gminna Biblioteka Publiczna
 

Dyrektor
Mariola Kaczor
 
16 652-12-57 wew. 24 gbp@dynow.regiony.pl

WYSZUKIWARKA

KALENDARZ

Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc listopad 2017 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 

 
 
 
 
 
 
[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.